LUXEN LN panely - kontejnerový odběr

Solární moduly LUXEN 375-550 vynikají průlomovou inovací solárních článků pro nejvyšší výkon a nejnižší LCOE. Přečtete si celého průvodce objednávkou kontejneru níže v Popisu.

Kód: LNVT375S-C
Kategorie: Panely
Panels Hamburg 1 (1)
Akce Novinka Tip
Výkon Wp: 375, barva rámečku: Silver, v kontejneru: 810 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT375S-C
Výkon Wp: 375, barva rámečku: Black, v kontejneru: 810 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT375B-C
Výkon Wp: 410, barva rámečku: Silver, v kontejneru: 810 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT410S-C
Výkon Wp: 410, barva rámečku: Black, v kontejneru: 810 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT410B-C
Výkon Wp: 450, barva rámečku: Silver, v kontejneru: 682 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT450S-C
Výkon Wp: 450, barva rámečku: Black, v kontejneru: 682 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT450B-C
Výkon Wp: 500, barva rámečku: Silver, v kontejneru: 682 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT500S-C
Výkon Wp: 500, barva rámečku: Black, v kontejneru: 682 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT500B-C
Výkon Wp: 550, barva rámečku: Silver, v kontejneru: 620 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT550S-C
Výkon Wp: 550, barva rámečku: Black, v kontejneru: 620 ks
Na objednávku (60 dní) | LNVT550B-C

Akce pro kontejnerový odběr: Solární moduly objednáváme u výrobce přímo pro našeho velkoobchodního partnera. Postup: objednáte standardně přes košík, zaplatíte (převodem, nebo online) 20% z částky na zálohové faktuře nebo shrnutí objednávky, následně potvrdíme termín. Po příjezdu kontejneru do přístavu Hamburg nebo Rotterdam doplatíte do plné částky a kontejner dovezeme na domluvené místo. Cena je pro CIP Praha, to jest u přepravy po ČR bude ještě oboustranně odsouhlasený doplatek. Pro další informace pište dotaz k produktu a my se vám obratem ozveme.

Solární moduly vynikají průlomovou inovací solárních článků pro nejvyšší výkon a nejnižší LCOE (z ang. levelized cost of energy/vyrovnané náklady na energii), což činí z řady 5 optimální volbu pro malé i velké solární elektrárny. Technologie plátků s příměsí galia výrazně zvyšuje výkon a spolehlivost modulu pro dlouhodobé používání.

  • Výrazně zvyšují odolnost proti UV stárnutí a korozi způsobené pískem, kyselinami, zásadami a solnou mlhou
  • Polořezaný článek, dvoupanelový design, MBB a kruhová drátěná páska
  • Pečlivě navrženy s vlastnostmi pro boj proti vadám
  • Průlom v galliem dopovaných waferech M10/182mm velikosti modulů článků (uvolňuje ultra vysokou úroveň solární energie)
  • zlepšení výkonu ve vysokých teplotách a ve stínu.

luxen-logo

Společnost LUXEN je mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem vysoce výkonných solárních fotovoltaických modulů. Výrobní kapacity této společnosti jsou těžko uvěřitelných 2,2 GW za rok, tomu přispívá více jak 600 profesionálních zaměstnanců a na svém kontě mají už více jak milion spokojených zákazníků ve více než 90 zemích světa. Disponují také  více jak 50 patenty u svých produktů. Není potom divu, že je na vedoucí pozici v oblasti vysoce účinného výkonu a inteligentního řízení fotovoltaických modulů.

 

 

Kvalita solárních panelů

Společnost LUXEN je profesionální solární výrobní továrna certifikovaná podle ISO 9001 & 14001. Má plně automatické výrobní linky (s využitím systému MES & ERP pro komplexní monitorování a řízení výroby) se stále se zvyšující efektivitou výroby a nejmodernějšími technologiemi, aby zajistili, že kvalita solárních panelů je co možná nejvyšší a splňuje mezinárodní standardy. Přísné normy pro testování kvality, aby zajistili dlouhou životnost solárních panelů. Přísné testy výkonu a životnosti zaručují bezproblémový provoz vašich solárních fotovoltaických modulů po celá desetiletí.

Pokročilá technická podpora

LUXEN má nejpokročilejší speciální technologii „Half-cut cell + twin panel“. Tato technologie snižuje elektrický proud solárního článku na polovinu a účinně snižuje vnitřní elektrický odpor na pásku článku a zvyšuje výkon modulu o 2%. Dvoupanelový design minimalizuje ztráty výkonu v podmínkách zastínění, čímž zlepšuje nesoulad systému a zvyšuje účinnost solárního FV systému.

Snížením elektrického proudu solárních článků a řetězců článků na polovinu lze teplotu horkého bodu snížit o 50%, což zvyšuje spolehlivost FV modulu.

Ve srovnání s konvenční konstrukcí s 5 přípojnicemi může inovativní konstrukce s více přípojnicemi na článku zkrátit příčnou dráhu sběru proudu o 50 % a tím výrazně snížit vnitřní odpor článku, což přispívá ke zvýšení výstupního výkonu o 1 % až 1,5 % - ve srovnání s provedením 5 přípojnic.

Zpět do obchodu