Baterie LEMAX LMW-51.2V300AH

Kód: 451
Značka: Lemax
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lithiová baterie pro fotovoltaiku Lemax 15360Wh - nástěnná lithiová baterie pro fotovoltaiku spolehlivě uloží elektrickou energii ze solární elektrárny a vy ji využijete tehdy, kdy budete skutečně potřebovat. Disponuje nominální kapacitou 15360 Wh, zajistí napětí 51,2 V a má vysokou životnost až 8000 nabíjecích cyklů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Baterie
Záruka: 60 měsíců
Položka byla vyprodána…

lemax-logo

Baterie Lemax je spolehlivý a moderní produkt zajišťující uložení energie v domácnostech a menších firmách. Kombinace jednoduché instalace, snadného připojení a maximálního výkonu je tím nejlepším řešením pro uložení elektrické energie.

Shenzhen LEMAX New Energy Co., Ltd.
profesionální poskytovatel řešení systému skladování energie

Společnost Shenzhen Lemax New Energy Co., Ltd. se zaměřuje na výzkum a vývoj, výrobu a prodej v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Má více jak 13 let zkušeností, více jak 200 zaměstnanců a stále expanduje. Využívá vlastních klíčových technologií se zaměřením na systém uchovávání energie (skladování solární/větrné energie, průmyslová zařízení, UPS, úložiště energie základnové stanice, úložiště energie pro domácnost, 5G, AGV, chytré domácnosti, nová energie a další průmyslové obory).

  • Produkty jsou ekologičtější a šetrnější k životnímu prostředí
  • Nižší hmotnost a menší velikost
  • Bezpečný a vyšší výkon

Díky neutuchajícímu úsilí a profesionalitě všech členů společnosti LEMAX nadále poskytuje vysoce kvalitní produkty a služby pro USA, Španělsko, Austrálii, Dánsko, Libanon, Jižní Afriku, Českou a Slovenskou republiku a další globální trhy. Zákazníci po celém světě oceňují především kvalitu LEMAX výrobků. LEMAX bude i nadále poskytovat kvalitní produkty a služby k vytvoření zelené a ekologicky šetrné společnosti.