Luxen Solar Energy

luxen-logo

Společnost LUXEN je mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem vysoce výkonných solárních fotovoltaických modulů. Výrobní kapacity této společnosti jsou těžko uvěřitelných 2,2 GW za rok, tomu přispívá více jak 600 profesionálních zaměstnanců a na svém kontě mají už více jak milion spokojených zákazníků ve více než 90 zemích světa. Disponují také  více jak 50 patenty u svých produktů. Není potom divu, že je na vedoucí pozici v oblasti vysoce účinného výkonu a inteligentního řízení fotovoltaických modulů.

 

 

Kvalita solárních panelů

Společnost LUXEN je profesionální solární výrobní továrna certifikovaná podle ISO 9001 & 14001. Má plně automatické výrobní linky (s využitím systému MES & ERP pro komplexní monitorování a řízení výroby) se stále se zvyšující efektivitou výroby a nejmodernějšími technologiemi, aby zajistili, že kvalita solárních panelů je co možná nejvyšší a splňuje mezinárodní standardy. Přísné normy pro testování kvality, aby zajistili dlouhou životnost solárních panelů. Přísné testy výkonu a životnosti zaručují bezproblémový provoz vašich solárních fotovoltaických modulů po celá desetiletí.

Pokročilá technická podpora

LUXEN má nejpokročilejší speciální technologii „Half-cut cell + twin panel“. Tato technologie snižuje elektrický proud solárního článku na polovinu a účinně snižuje vnitřní elektrický odpor na pásku článku a zvyšuje výkon modulu o 2%. Dvoupanelový design minimalizuje ztráty výkonu v podmínkách zastínění, čímž zlepšuje nesoulad systému a zvyšuje účinnost solárního FV systému.

Snížením elektrického proudu solárních článků a řetězců článků na polovinu lze teplotu horkého bodu snížit o 50%, což zvyšuje spolehlivost FV modulu.

Ve srovnání s konvenční konstrukcí s 5 přípojnicemi může inovativní konstrukce s více přípojnicemi na článku zkrátit příčnou dráhu sběru proudu o 50 % a tím výrazně snížit vnitřní odpor článku, což přispívá ke zvýšení výstupního výkonu o 1 % až 1,5 % - ve srovnání s provedením 5 přípojnic.

3 položek celkem
maxori fotovoltaika fotovoltaicky panel luxen cerny
4 990 Kč –27 %
2 990,08 Kč bez DPH
3 618 Kč / ks

Solární moduly této 5. řady vynikají průlomovou inovací solárních článků velikosti M10 (182 mm) pro nejvyšší výkon a nejnižší LCOE.

LNVT500S2
maxori fotovoltaika fotovoltaicky panel luxen stribrny
4 990 Kč –27 %
2 990,08 Kč bez DPH
3 618 Kč / ks

Solární moduly této 5. řady vynikají průlomovou inovací solárních článků velikosti M10 (182 mm) pro nejvyšší výkon a nejnižší LCOE.

LNVT500S
LUXEN solární panely paleta maxori fotovoltaika
LUXEN solární panely - paleta
Momentálně nedostupné
1 Kč bez DPH
1,21 Kč / ks
448/450

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem