Partneři

Maxori je exkluzivní distributor komponent pro solární systémy pro ČR a SR. Prodáváme jak koncovému uživateli, za ceny jaké vidíte na e-shopu, ale taky nabíráme nové velkoobchodní a marketingovépartnery pro naši distribuční síť.

VELKOOBCHOD

Pokud splňujete tyto požadavky:

  • máte IČO
  • jste s.r.o. nebo akciová společnost podnikající v oblasti FVE komponent a instalací

neváhejte se zaregistrovat a hned po potvrzení registrace z naší strany procházet velkoobchodní ceny.

AFFILIATE PARTNER

Affiliate nebo-li provizní program je - jednoduše řečeno - propagace našich produktů za procenta. Stačí se zaregistrovat na odkazu níže, následně projít schválením (záleží nám na tom, kde se bude naše produkce propagovat) a pak už jen sdílet speciální link na sociálních sítích a webech a sledovat svoje statistiky. Z každého prodeje systém automaticky a přesně napočítá 5% z ceny bez DPH a jednou za domluvené období (obvykle 1 měsíc nebo dle obratu) se provede vyúčtování - na fakturu nebo na dohodu o pracovní činnosti, dle možností affiliate partnera. 

Affiliate program a sklady pro nás provozuje Leading Technologies Logistika, proto nepovažujte jejich logo v úvodu programu za chybu. 

Link na registraci: partner.maxori.cz

Provize

Provize platíme samozřejmě také z obchodů, které se realizují mimo online svět - třeba za zprostředkování dlouhodobého kontraktu. V případě, že umíte naše produkty nabídnout na zajímavém místě, ozvěte se ohledně individuálního posouzení našich možností.  

 

Otázky? Kontaktujte nás.

 

Zpět do obchodu