Jolywood

jolywood-logo

 

Společnost byla založená v roce 2008 a je národním high-tech podnikem. V roce 2014 byla úspěšně uvedena na burzu. Společnost se zaměřuje na inovativní výzkum a vývoj, vysoce kvalitní výrobu fotovoltaických materiálů, solárních článků a modulů, systémovou integraci a další produkty. Jedná se o největšího světového výrobce zadních fólií s 30% podílem na trhu.

Jolywood (Taizhou) Solar Technology Co., Ltd. je největším světovým výrobcem bifaciálních solárních panelů TOPCon typu N. V procesu bifaciálních solárních panelů TOPCon typu N má Jolywood úplná nezávislá práva duševního vlastnictví. Dosud požádala o 99 souvisejících patentů, včetně 58 udělených patentů a položek PCT5, a udržuje dlouhodobou výzkumnou spolupráci s mezinárodně uznávaným institutem IMEC, Sun Yat-sen University, Shanghai Jiaotong University. tohle možná můžeš vyškrtnout, ty patenty uvádějí asi na třech místech a jiná čísla...

Bifaciální solární technologie typu N od Jolywoodu je široce používána, dosahuje nejvyššího výkonu v oboru 460 W, což je nejnižší řešení LCOE(tento termín jsme použili i u Luxenu s doplněním „LCOE (z ang. levelized cost of energy/vyrovnané náklady na energii)“ . Bifaciální produkty tohoto typu byly aplikovány na projekty zelené energie podporované Rozvojovým programem OSN a největší světovou elektrárnou typu N (Sihong 500 MW).

Společnost Jolywood (Taizhou) Solar Technology Co., Ltd dosud navázala strategická partnerství s řadou velkých průmyslových skupin, jako jsou National Power Investment Yellow River Hydropower a Shanghai Electric. Na zámořských trzích byly vysoce účinné bifaciální panely typu N, které byly použity i v největším solárním projektu v Ománu na Středním východě.

Žádné produkty značky Jolywood nebyly nalezeny...