LUXEN solární panel LNVT-500M 500W Silver Frame

Kód: LNVT500S
4 990 Kč –27 %
maxori fotovoltaika fotovoltaicky panel luxen stribrny
4 990 Kč –27 % 3 618 Kč / ks 2 990,08 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Solární moduly této 5. řady vynikají průlomovou inovací solárních článků velikosti M10 (182 mm) pro nejvyšší výkon a nejnižší LCOE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární moduly této 5. řady vynikají průlomovou inovací solárních článků velikosti M10 (182 mm) pro nejvyšší výkon a nejnižší LCOE (z ang. levelized cost of energy/vyrovnané náklady na energii), což činí z řady 5 optimální volbu pro malé i velké solární elektrárny. Technologie plátků s příměsí galia výrazně zvyšuje výkon a spolehlivost modulu pro dlouhodobé používání.

  • Výrazně zvyšují odolnost proti UV stárnutí a korozi způsobené pískem, kyselinami, zásadami a solnou mlhou
  • Polořezaný článek, dvoupanelový design, MBB a kruhová drátěná páska
  • Pečlivě navrženy s vlastnostmi pro boj proti vadám
  • Průlom v galliem dopovaných waferech M10/182mm velikosti modulů článků (uvolňuje ultra vysokou úroveň solární energie)
  • zlepšení výkonu ve vysokých teplotách a ve stínu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Panely
Záruka: 12 let
Hmotnost: 25.5 kg
Standard: IEC/UL*
Power / Výkon: 500W
Efficiency / Účinnost: 20,4–21,3 %
Dimensions / Rozměry: 2094×1134×35 mm
No. of Cells / Počet buňěk: 132 (6x22)
Front Glass / Sklo: 3.2mm coated tempered glass
Output Cables / Výstupní kabely: 4.0mm2, 300mm (+) / 400mm (-), Length can be customized
Connectors / Konektory: Mc4 compable
Pieces per pallet / Kusů na paletě: 31
EAN: 0745178585309
(CZ Only) Zelená úsporám: SVT32501

luxen-logo

Společnost LUXEN je mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem vysoce výkonných solárních fotovoltaických modulů. Výrobní kapacity této společnosti jsou těžko uvěřitelných 2,2 GW za rok, tomu přispívá více jak 600 profesionálních zaměstnanců a na svém kontě mají už více jak milion spokojených zákazníků ve více než 90 zemích světa. Disponují také  více jak 50 patenty u svých produktů. Není potom divu, že je na vedoucí pozici v oblasti vysoce účinného výkonu a inteligentního řízení fotovoltaických modulů.

 

 

Kvalita solárních panelů

Společnost LUXEN je profesionální solární výrobní továrna certifikovaná podle ISO 9001 & 14001. Má plně automatické výrobní linky (s využitím systému MES & ERP pro komplexní monitorování a řízení výroby) se stále se zvyšující efektivitou výroby a nejmodernějšími technologiemi, aby zajistili, že kvalita solárních panelů je co možná nejvyšší a splňuje mezinárodní standardy. Přísné normy pro testování kvality, aby zajistili dlouhou životnost solárních panelů. Přísné testy výkonu a životnosti zaručují bezproblémový provoz vašich solárních fotovoltaických modulů po celá desetiletí.

Pokročilá technická podpora

LUXEN má nejpokročilejší speciální technologii „Half-cut cell + twin panel“. Tato technologie snižuje elektrický proud solárního článku na polovinu a účinně snižuje vnitřní elektrický odpor na pásku článku a zvyšuje výkon modulu o 2%. Dvoupanelový design minimalizuje ztráty výkonu v podmínkách zastínění, čímž zlepšuje nesoulad systému a zvyšuje účinnost solárního FV systému.

Snížením elektrického proudu solárních článků a řetězců článků na polovinu lze teplotu horkého bodu snížit o 50%, což zvyšuje spolehlivost FV modulu.

Ve srovnání s konvenční konstrukcí s 5 přípojnicemi může inovativní konstrukce s více přípojnicemi na článku zkrátit příčnou dráhu sběru proudu o 50 % a tím výrazně snížit vnitřní odpor článku, což přispívá ke zvýšení výstupního výkonu o 1 % až 1,5 % - ve srovnání s provedením 5 přípojnic.