Wi-Fi Logger LSW-3

Kód: LSW-3
Značka: Lemax by Deye
2 511,96 Kč / ks 2 076 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Stick logger podporuje GPRS, WIFI, 4G, Ethernet a další komunikační režimy. Jeho funkce bluetooth umožňuje lokální konfiguraci ladění pro sběr provozních dat a dat o výrobě energie ze střídačů. Spárování s profesionální platformou Solarman umožňuje vzdálené monitorování fotovoltaického systému a realizaci správy distribuované elektrárny s nižšími náklady a vyšší účinností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkce dálkového vypnutí


Inteligentní monitorovací platforma

Díky inteligentní monitorovací platformě podporují produkty Deye plné řady střídačů vzdálené vypnutí okamžitě, když dojde k nehodě. Nastavení parametrů a aktualizace FW na dálku, což usnadňuje provoz a údržbu fotovoltaické elektrárny.

  • Externí světelný indikátor, přehled o stavu záznamníku;
  • Plug & play, výběr napájení v rámci střídače, není potřeba externí napájení, snadná instalace;
  • Nezávislost na střídači pro ochranu dílů uvnitř střídače, eliminace potenciálních problémů;
  • Vodotěsné provedení IP65, odolné vůči nepříznivému počasí, zvýšení stability;
  • Externí provedení, snadnější výměna vadného zařízení;
  • Koncový uživatel může kdykoli sledovat výnosy pomocí aplikace SOLARMAN APP.

lemax-by-deye

Výrobní společnost DEYE je nejprodávanější značkou měničů v USA, silné zastoupení má však i v dalších zemích po celém světě.

MAXORI dodává produkty Deye ve verzi OEM (Original Equipment Manufacturer) pod značkou Lemax by Deye, což hezky česky znamená, že produkty Deye putují do továren Lemax, kde se otestují, zabalí do balení Lemax a pokračují dále k nám do Česka a na Slovensko. Lemax tímto garantuje maximální možnou kompatibilitu a kvalitu propojení této části solárního systému.