Střídač LEMAX DEYE SUN - 50kW

Tento sériový síťový střídač je preferovanou volbou pro komerční fotovoltaické systémy. Díky volně stojícímu provedení výrazně zkracuje dobu instalace a náklady. S Max. 4 MPPT a Max. výkonem 50 kW, je škálovatelný až do rozsahu megawattů.

Skladem (20 ks)
Kód: SUN-50K
Značka: Lemax by Deye
Kategorie: Měniče
Záruka: 10 let
Hmotnost: 33 kg
(CZ Only) Zelená úsporám: SVT33546

  • 4 MPP tracker, Max. účinnost až 98,7%
  • Aplikace nulového exportu, aplikace VSG
  • Inteligentní monitorování řetězce (volitelné)
  • Široký rozsah výstupního napětí
  • Funkce Anti-PID (volitelné)

Můžete se připojit k veřejné síti přímo a bez transformátoru (230/400V). Všechny střídače jsou vybaveny LCD displejem a tlačítky, snadnou obsluhou a údržbou speciálně pro odlehlé oblasti. Díky chytré monitorovací platformě podporují invertorové produkty této řady Deye vzdálené vypnutí okamžitě, když dojde k nehodě. Vzdálené nastavení parametrů a aktualizace FW, což usnadňuje provoz FVE.

lemax-by-deye

Výrobní společnost DEYE je nejprodávanější značkou měničů v USA, silné zastoupení má však i v dalších zemích po celém světě.

MAXORI dodává produkty Deye ve verzi OEM (Original Equipment Manufacturer) pod značkou Lemax by Deye, což hezky česky znamená, že produkty Deye putují do továren Lemax, kde se otestují, zabalí do balení Lemax a pokračují dále k nám do Česka a na Slovensko. Lemax tímto garantuje maximální možnou kompatibilitu a kvalitu propojení této části solárního systému.

Zpět do obchodu