Střídač LEMAX DEYE SUN - 70kW

Kód: SUN-70K
Novinka
Značka: Lemax by Deye
105 270 Kč / ks 87 000 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Invertor Deye 70-110K připojený k síti je vhodný pro střední a velké komerční střechy a pozemní solární fotovoltaické systémy, kde je důležitá spolehlivost a stabilita. úplný sériový invertor má poměr předimenzování DC vstupu 30 % a poměr přetížení výstupu 10 % AC, což nabízí rychlejší návratnost investice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Max. 6 MPP trackerů, Max. účinnost až 98,8%
  • Aplikace nulového exportu, aplikace VSG
  • Inteligentní monitorování řetězce (volitelné)
  • Široký rozsah výstupního napětí
  • Typ II DC/AC SPD
  • Funkce Anti-PID (volitelné)

Můžete se připojit k veřejné síti přímo a bez transformátoru (230/400V). Všechny střídače jsou vybaveny LCD displejem a tlačítky, snadnou obsluhou a údržbou speciálně pro odlehlé oblasti. Díky chytré monitorovací platformě podporují invertorové produkty této řady Deye vzdálené vypnutí okamžitě, když dojde k nehodě. Vzdálené nastavení parametrů a aktualizace FW, což usnadňuje provoz FVE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měniče
Záruka: 10 let
Hmotnost: 33 kg
(CZ Only) Zelená úsporám: SVT33547

lemax-by-deye

Výrobní společnost DEYE je nejprodávanější značkou měničů v USA, silné zastoupení má však i v dalších zemích po celém světě.

MAXORI dodává produkty Deye ve verzi OEM (Original Equipment Manufacturer) pod značkou Lemax by Deye, což hezky česky znamená, že produkty Deye putují do továren Lemax, kde se otestují, zabalí do balení Lemax a pokračují dále k nám do Česka a na Slovensko. Lemax tímto garantuje maximální možnou kompatibilitu a kvalitu propojení této části solárního systému.